.

כמה זמן בהרגשה
כבר אי אפשר להמשיך ככה
משהו חייב להשתנות!!

אך ורק אם יש לך תשוקה לשינוי!
תשוקה לאושר והצלחה!
אני מזמינה אותך לעשות עכשיו!
להצטרף אלי

בשלושה ימים בהם אתן לך את הידע הבא:

איך להסיר וירוסים, באגים וסוסים טרויאנים מתוכנות תת המודע שלך, כך שלא יהיו דברים שיפריעו לך להשיג את המטרות שלך.

אלמד אותך איך לתכנת את המוח שלך בצורה יעילה כדי לקדם את השגת המטרות שלך.

ידעת? למחשבות יש אנרגיה. אלמד אותך איך להגן על עצמך ממחשבות שנזיקות לך.

אלמד אותך איך לנהל את תת במודע שלך כך שתהיה לך יותר שליטה בחיים.

אלמד אותך איך להסיר חסימות אנרגטיות המשפיעות על מצב הרוח שלך והיכולת שלך להשיג מטרות, כך שחייך יהיו רגועים, שלמים ומספקים.

אלמד אותך איך לטפל רגשית ופיזית בעצמך ובאחרים, כך שכבר במהלך הקורס תוכל כבר ליישם את השיטה.

מספרת ליאור, שעברה תהליך של אימון בתטא

"מרגע שהתחלתי את התהליך קרו לי דברים מפתיעים:
הייתי במצב של חוסר בהירות. ממש שיתוק. בתהליך קיבלתי מיקוד. המשימות שלקחתי על עצמי גרמו לי להיות בעשייה כל הזמן. אם פעם היתי מתמכרת לחוסר אונים ושוכבת במיטה בעצבות, היום אני בעשייה ובאמת המון דברים השתנו לטובה ויש לי אופק. השילוב עם תטא הילינג גם נותן לי שקט, וגם מאפשר לי שינוי מהיר יותר ובכלל זה נעים"

ליאור. בת 28, שחקנית

ברעננה, לב הפארק

  יום ג-ה 20-22.10.14 10:00-17:00
ההשקעה שלך: 3 * 600 ש"ח

  במלגת חגים רק 5 תשלומים של 306 ש"ח

(לשמירת מקום אפשר לשלם רק מקדמה ואת הייתרה בשיקים בקורס)

אני מזמינה אותך לשיחת היכרות ויעוץ טלפונית איתי, בחינם וללא כל התחייבות, על מנת לבדוק התאמת הקורס לצרכים שלך.

התקשר אלי כבר עכשיו:  054-4411105
או
השאר פרטים בטופס שלמטה ואשוב אליך תוך יום עסקים

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון סלולארי *
מקום *
הערה
מספר תווים נותרים: 255 מתוך 255

קורס יסוד בשיטת תטא הילינג®   בהנחיית מאיה מרון רכס

  "הייה המכחול של ציור חייך"

בתוך שלושה ימים כל הידע הזה יהיה שלך:

תלמדו כיצד להכנס לתדר של תטא  שהמח שלנו עובד עליו וכיצד ניתן לרתום אותו לשליטה הכרתית במחשבה ותמרון תת המודע על מנת להגיע למטרותנו

תלמדו כיצד לחשוף ולשלוף אמונות מגבילות וחסמים הקיימים אצלכם בתת-מודע  כך תוכלו לעשות גם כשתמשיכו לעבוד עם עצמכם ועם אחרים, לאחר הקורס ולאורך כל חייכם אם כל דפוס ואמונה שתזהו.

.תלמדו את השיטות והשאלות שיש לשאול על מנת לזהות את אמונות השורש לפתור את הסוגיות מהמקום בו נוצרו, תבינו איך יצירתן שרתה אתכם ואיך להחליפם באמונות שישרתו אתכם עכשיו

תלמדו כיצד להתחבר לאנרגיית יוצרת  לעבוד דרכה ובשיתוף פעולה עימה. באופן הרמוני עם האמונה בה אתם מחזיקים.

תלמדו את טכניקת הטיפול בתטא ואת העקרונות לקריאה אינטואיטיבית, תתננסו בכך בקורס ותראו כמה פשוט עבורכם לעשות זאת אף על פי שאין לכם ניסיון מוקדם. היכולת לקרוא אינטואיטיבת את הנמצא מולכם תשרת אתכם אם אתם מטפלים - תוכלו להתמקד באופן מדוייק במקור הבעיה בגוף. בנוסף הקריאה האינטואיטיבת מאפשרת לחוש את האדם הנמצא מולכם, את הלך הרוח שלו, את רגשותיו.

תלמדו כיצד להגשים - נחשוף בפניכם מס טכניקות להגשמת המאוויים שלכם לטובתכם הגבוהה ביותר. תראו איך בקלות אתם מתחילים למצוא חנייה בקלות ובפשטות ברחוב הכי עמוס בתל-אביב, איך אתם מפנים פקקים כהרף עיין, יוצרים גלים ירוקים של רמזורים גם... מגישים את העבודה שאתם רוצים לעבוד בה, את הזוגיות הנשמתית ועוד...

כל משתתף בקורס יסוד, עובר חניכה אנרגטית ומקבל את הספר של ויאנה סטייבל, מפתחת השיטה. בנוסף מקבל כל משתתף חוברת הדרכה בעברית ותעודת הסמכה מטעם  THInK בית הספר העולמי של ויאנה סטייבל, איידהו, ארה"ב, המעידה כי למדת אצל מורה שהוכשר והורשה ללמד את השיטה.

4-5% מהאנשים - המצליחנים - לוקחים אחריות עכשיו ומתחילים לבצע!
הרוב - ממתינים שנס ישנה את חייהם.
זה הזמן להחליט: לאיזו קבוצה את/ה שייך?

כתלמיד שלי, אני מחוייבת להצלחה שלך

ולכן הכנתי עבורך

חבילת הטבות מיוחדת בשווי 752 ש"ח

שתסייע לך להטמיע את השיטה

ולעבוד איתה באופן מיידי

ספר התטא הילינג בתרגום לעברית  = 100 ש"ח

המדריך "איך להתמודד עם חסמי הצלחה" טיפים אימוניים בשילוב תוכנות לתת מודע =  89 ש"ח

CD החיבור לתטא - יחבר אותך לתדר התטא בקלות ובפשטות ויתן לך טיפים למקסום יכולת הטיפול שלך =  63 ש"ח

מלגה לקורס מתקדמים בשיטת התטא הילינג בהנחיית מאיה מרון רכס - קורס המקנה לכם ידע כיצד להפטר מטינה, התנגדות וחרטה, לעשות ריפוי עוברי ואיחוי נשמתי ועוד  = 500 ש"ח

כל זאת בנוסף, כמובן, לליווי שלי בטלפון ו/או במייל בכל שאלה הנוגעת ליישום תכני הקורס על עצמך ו/או על אחרים.

בוגרים של כל המורים הרוצים לחזור על הקורס, מוזמנים באהבה כאסיסטנטים

אור משתתפת בקורס מספרת מחוויותיה

"סיימתי י"ב ואני לפני גיוס. חשבתי שזה יכול להיות מעניין לעשות את הקורס לפני הצבא, כדי שיהיה לי כלי שיעזור לי להתמודד.  בהתחלה חשבתי שאני לא אצליח לטפל, אבל במהלך הקורס ממש הפתעתי את עצמי וכל כך התלהבתי שממש רציתי להמשיך לטפל.

את קורס המתקדמים עשיתי שבוע אחרי היסוד וזה היה ממש טוב, כי החומר מהיסוד עוד היה לי טרי במח וישר יכולתי לשלוף ולהשתמש בזה. בסוף הקורס, ביום שישי פגשתי חברה טובה שלי אחה"צ ועשיתי לה טיפול והיא ביקשה חומר ובלילה... כשפגשתי חברים, סיפרתי להם ועשיתי לאחד מהם טיפול במכונית, במגרש החנייה. הוא ממש היה בהלם מהדברים שעלו ומהעומק"

אור ר.   חיילת

מה זה בכלל תטא הילינג?

שיטת התטא הילינג, היא כלי עוצמתי ומשנה חיים.

השיטה מאפשרת לרתום את תדר התטא שעליו עובד המוח שלנו, על מנת לחקור ולשלוף אמונות ודפוסים שמעכבים אותנו בכל מיני תחומים, ולהפכם בקלות ופשטות לכאלו שיקדמו אותנו.

שיטת התטא היא קסם, במהירות ההשפעה שלה (שכמובן תלויים בכל אחד מאיתנו ובפתיחות להתמודד עם סוגיות שנות בחיים).

בשיטה אנחנו משתמשים בהורדות של תוכנות לתת המודע, מעין עוגנים, שמאפשרים לנו להטמיע דפוסים חדשים באופן מהיר ועמוק, יחד עם הפרקטיות שבתהליך האימון, והתוצאות - ממהרות להגיע. 

איך אפשר לשלב את שיטת התטא עם תחומי עיסוק אחרים

במידה ואתם רופאים, מאמנים אישיים, מטפלים הוליסטים, פסיכולוגים, עובדים סוציאלים ומטפלים קונבציואנאלים,שוטרים.. דעו לכם, ניתן לשלב כלי זה בקלות בארגז הכלים שלכם ולעצים את יכולתכם לעזור.השיטה מלמדת כיצד לסרוק אנרגטית את הנמצא מולכם. הסריקה מאפשרת אפקט כמו מעין צילום רנטגן פיזי ורגשי. באמצעות יישום זה תוכלו להבין טוב יותר ומהר יותר את היושב מולכם גם מבלי לשוחח על כך וללא צורך לשתפו בתהליך. זה יאפשר לכם למקסם את יכולת העזרה שלכם.

אל לך לפחד לממש יכולותיך

היקום רק חיכה להתעוררות שלך!

תשובות לשאלות נפוצות

4-5% מהאנשים - המצליחנים - לוקחים אחריות עכשיו ומתחילים לבצע!

הרוב - ממתינים שנס ישנה את חייהם.

זה הזמן להחליט: לאיזו קבוצה את/ה שייך?

קראו מה אומרים עלינו ועל שיטת התטא הילינג:

אראלה משתתפת בקורס מספרת מחוויותיה

"יצא לי להתנסות בכלי המדהים הזה מיד למחרת הקורס. תוך כדי משחק כדור רשת, אחת הבנות נקעה את הרגל, חשבתי לעצמי לרגע האם לעשות לה טיפול.... והחלטתי שכן. היא דידתה תוך כאבים ונשכבה על במה שהייתה באולם, ניגשתי אליה, ביקשתי את הסכמתה לטפל, ומיד עליתי לתדרי תטא, היה קצת מאתגר לנוכח הפעילות האינטנסיבית של הבנות מאחורי, להביא את ספריי הקרח ושאר פעולות. לאחר כדקה טיפול, הבחורה מנסה להזיז את רגלה, וממש מעשה קסמים אין כאב כלל. " לא יאמן, היא כישפה אותי, בנות, אני מחזירה עכשיו את רשיון הרופאה שלי (היא רופאה) אין לי מושג מה היא עשתה אבל אין לי כאבים, הבחורה קמה מיד, עמדה על הרגליים והלכה רגיל.  זה ממש פלא. מאיה תודה על קורס נהדר, הייתה חוויה נפלאה"

אראלה כרסנטי שמילה - ליווי עסקי לעסקים קטנים ובינטניים

איך אפשר לחבר את התטא למציאות חיינו

תטא הילינג, היא שיטה שניתן לשלבה עם כל שיטה ועם כל מקצוע כדרך חיים. על קהילת המשתמשים בתטא הילינג נמנים רופאים, מאמנים אישיים, אנשי עסקים, פסיכולוגים, יוגיסטים,  אנשי הייטק...

מאיה מאמנת מתאמנים, גם אם אינם רוצים לשלב תטא באימון, אני עדיין עושה מדיטצית תטא לפני כניסתם, דבר המאפשר לי חדות גדולה יותר ומעין שיחה לא פורמלית עם הפנימיות שלהם. הדבר מסייע לי לשקף ולהקנות להם כלים באופן טוב יותר ומדוייק יותר עבורם.

למתאמנים המשלבים תטא במהלך האימון, ההתקדמות היא ממש מהירה, היות ואנו עובדים יחדיו על שליפת הדפוסים מהתת מודע תוך החלפתם בדפוסים מקדמים - זה והעשייה הנלווית של תהליך האימון מאפשרים הטמעה מהירה.

גם עדי מתחברת לתדר ולרקיע השביעי בכל טיפול שהיא עושה

האם כל אחד יכול?

במהלך הקורס נלמדת המדיטציה המאפשרת להגיע לתדר התטא וכן נלמדים סימנים לכך שהגענו לתדר. כולם יכולים לעשות זאת, מקטן ועד גדול. השיטה עובדת בהרמוניה עם כל האמונות הדתיות ונפוצה בעולם במעל 20 מדינות. כל שנדרש הוא אימון ואמונה בעצמנו. כמו כן אין הגבלה של מיקום. אפשר גם מרחוק להשתמש בשיטה.

בקורסים שלנו השתתפו תלמידי תיכון ופנסיונרים. אנחנו מטפלות בחדר הטיפולים וגם בסקייפ ובטלפון.  מאיה טיפלה בביתה, הנמצאת בצבא וגם בזמן שהייתה בשנת שירות ו בחו"ל עדי טיפלה במטופלת חולה מאוד בפינלד ויצרה אצלה הטבה בריאותית משמעותית. יש לנו מטופלי סקייפ קבועים. השיטה עובדת!

האם בתום הקורס אפשר מיד לטפל?

כן! קראתם את עדותה של אראלה?  היא לא היחידה. משתתפים בקורס מטפלים בעצמם ובאחרים כבר במהלך הקורס. אנו ממליצות עם זאת להמשיך ללמוד את קורס אנטומיה וכמו בכל נושא ותחום, מומלץ, על מנת להתפתח, להרחיב ידע ולתרגל

למי מיועד הקורס

לכל מי שרוצה להיטיב עם עצמו ולסייע לאחרים לעשות זאת בכל תחום בחיים.

למטפלים הרוצים ללמוד כלי נוסף לריפוי.

ממחר, כל בעיותי יפתרו?

תטא הילינג, כמו כל שיטה אחרת, הינה תהליך. הקסם שבה הוא מהירות ההגעה לסיבות השורש והשינוי, אולם, כמו כל תהליך, היא סוביקטיבית וקשורה בנכונות ובמוכנות של המשתמש בה לשינוי.

למה כדאי לעשות את שני הקורסים יחד

הקורס הראשון הוא קורס המאפשר לנו טעימה משיטה. הקורס השני מחדד את הנלמד בקורס הראשון ומאפשר תרגול והטמעה שלה. ככל שלמידת שני הקורסים נעשית בסמיכות, כך תוכלו לעבוד עם השיטה בצורה מדוייקת יותר. קורס המתקדמים מאפשר לכם ללמוד קורסים נוספים בתחום  כמו קורס שפע, משחק החיים, אנטומיה אינטואיטיבית, ריינבו ועוד..

הסיפור האישי שלי

ולמי שעדיין לא מכיר

שלום, שמי מאיה, אני בת 48  ואם לחיילת. מתגוררת ברעננה.

אני מומחית לפרקטיקה רוחנית – שיטה אותה פיתחתי ובעזרתה עזרתי בשנים האחרונות לעשרות אנשים להגשים את מטרותיהם ולחיות את חייהם באושר ובשלמות.

כן... גם אני סנדלרית שהתהלכה יחפה במשך הרבה זמן. אני זוכרת עצמי תמיד מחפשת. בלי קשר להצלחות מקצועיות שנחלתי, לא הייתי מרוצה. לא הייתי שלמה. הרגשתי שמגיע לי יותר, לאו דווקא במישור החומרי, אלא יותר ביכולת המימוש העצמי וחיים מתוך שלמות ובגאווה.

 שנים רבות הרגשתי שיש פער עצום בין הדברים הנפלאים שאחרים חשבו עלי, לבין מה שחשבתי על עצמי, בעצם... לבין מי שהאמנתי שאני.

 הכישלון שלי היה תוצאה של ניסיון להגשים את החלומות שלאחרים היו עבורי במקום להרשות לעצמי לחלום ולהגשים את חלומותיי שלי.

 לפני למעלה מ 5 שנים עשיתי מהפך בחיי. עד אז הייתי מאוד פרקטית ומאוד סקפטית. לפני 5 שנים נחשפתי לתחום התטא הילינג. באקראי ובספונטניות. הלכתי אחר האינטואיציה שלי ואפשרתי לעצמי להיזכר ביכולות שלי. במי שאני באמת.

העובדה שלמדתי אימון אישי, רייקי ושיש לי תארים ביעוץ ופיתוח ארגוני אף פעם לא איפשרה לי להרגיש טוב כמו עכשיו, רק עכשיו אפשרתי לעצמי להרגיש, במקום רק להבין.

השיטה מצאה חן בעיני, משום שעבורי היא השתלבה נהדר עם הפרקטיות שלי. התוספת שלי, היא שילוב של כלים רוחניים נוספים המסייעים לנו לחשוף את תת המודע שלנו אל תוך המודעות על מנת ליצור נתיבים חדשים במוח לשינוי הרגלים. שילוב הכלים הרוחניים יחד עם כלים פרקטיים יומיומיים, מאפשרים הטמעת הרגלים חדשים אלה ועיגון הדפוסים החדשים.

היום אני מסייעת למתאמנים שלי, בשיטת הפרקטיקה הרוחנית, ליצור שינוי מהיר ועמוק בחייהם. המתאמנים מגיעים אלי עם סוגיות שונות, אך התוצאה היא אותה תוצאה – שינוי היקפי, עמוק רבדים, בתחומים שונים בחייהם.

ואו... איך זה התאים כמו כפפה ליד

עולם התטא הילינג, אפשר לי לשלב את הלימודים האקדמיים שלי עם כלים רוחניים, לכדי מענה שלם למתאמניי/מטופליי, בהיותו כלי המאפשר עבודה עם הדפוסים הנמצאים בתת המודע. הוא מומלץ בחום לכל מי שעוסק בטיפול: רופאים, אחיות, פסיכולוגים, מטפלים אלטרנטיביים ולכל האנשים אשר מבקשים ליצור ולשנות דברים בחייהם אשר אינם בהלימה עם חלומתיהם ורצונם האמיתי.

השינויים שהתחוללו בי

מצאתי את עצמי. רוגע - עברתי תקופות מאתגרות והיכולת להשתמש בשיטה על מנת לייצב עצמי ולחזור למסלול סייעה לי רבות. אימי חלתה ונפטרה תוך חמישה ימים, השיטה אפשרה לי לסגור איתה מעגל ולשחרר אותה לדרכה - דבר שהקל עלי  מאוד את ההתמודדות עם מותה. וגם... השחרור נסך בה רוגע (הבחינו בכך הרופאים ובני משפחה) ואני מאמינה שגם עבורה זה היה חשוב.  בשיטה אני משתמשת גם כדי לרפא עצמי ואחרים - בעצמי הבאתי להקלה במחלת עיניים וגם.. לחזור לקרוא ללא משקפי קריאה, ריפוי כויות באופן מידי, ריפוי של מטופלת שסבלה במשך שנים מאפטות בפה (פצעים כרוניים שאין להם תרופה) ככבר 3 שנים היא נטולת פצעים לחלוטין. (אני עדיין שולחת מטופלים לרופא קונבציונאלי וגם אני בעצמי דואגת להעזר בו - על מנת שיעקוב וינטר את ההחלמה).  אני יודעת לבחון את סיבות השורש לדפוסים שונים, דבר המקל עלי לשנותם ולשפר את חיי ואת חיי אחרים.

מה הרווחתי

כלי עצמתי שאני משלבת בכל תחום בחיי. כיום אני מאמנת בתטא בנוסף להוראת השיטה. חיי מאוזנים יותר, מאושרים יותר והכי חשוב.. אני פועלת מתוך שלמות עצמית. אני חווה תקשורת טובה יותר עם הסובבים אותי. רוגע. אמונה! ההצלחה וההוקרה של מתאמניי/מטופליי מרגשת אותי בכל פעם מחדש.

היישום

הקורס היה רק שלושה ימים אבל הימים האלו שינו את חיי. תחושת חוסר האונים והייאוש הוחלפו בכלים מעשיים לחיים ומעבר מפאסיביות לאקטיביות בצורה קלילה ביותר. כבר בימי הקורס התחלתי לעבוד על מערכת היחסים ננסך בי רוגע. התחלתי לחיות בתאימות עם הפנימיות שלי. להרחיב את גבולות ההתנסות שלי מתוך בטחון שאני יכולה. ננסך בי רוגע. בתום הקורס, נסעתי בפעם הראשונה לגמרי לבד לשבוע במדריד (שם פגשתי במקרה מוחלט את אחת החברות שלי לקורס) - זה היה שבוע נהדר. בו המשכתי ללמוד על עצמי ולהנות מעצמי.

התוצאה

קורס היסוד של תטא הילנג גרם לי להבין כי יש ביכולתי לשנות ולהשפיע על המציאות בה אני חיה, יש בידי להשיל את הישן ולאמץ את החדש, לרפא, להרגיע, לייעץ ולגדול להיות מי שאני חולמת להיות ולא מי שהסביבה חולמת בשבילי, עבורי זה היה הישג גדול.

כבר לא צריך להתפשר על חיים עם סבל, בדידות, מצוקה או חולי - תן/י לתשוקה הפנימית להוביל אותך להעצמה וריפוי שלך ושל אחרים!! -כל אחד יכול

תטא הילינג בניגוד לשיטות רבות אחרות, הינה שיטה קלה ופשוטה ללמידה וליישום. אין צורך בידע מוקדם, כשרון ספציפי או יכולות מיסטיות מפותחות כדי להצליח. כל אחד יכול!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.