.

הרי ערי הזי ההע לוו היי מלה מבה סאל סיט ירת רהע שאה אלד

"ללטש את היהלום"
מתחילים בנובמבר

בחן את עצמך:

האם יש לך קושי להגיד לא? האם אתה נמצא בזמינות לכולם מלבד לעצמך כך שזה גוזל ממך המון אנרגיות?

האם הדימוי העצמי שלך נמוך (למרבה הפלא, גם אם התפקיד שלך בכיר) כך שאתה מרגיש שאתה מסתובב עם מסיכה כל הזמן?

האם חסרה לך אמונה בעצמך, כך שאין לך הרגשה שמגיעה לך אהבה ואתה לא מרגיש שייך?

האם יש לך שאיפה לחיי זוגיות טובים יותר, או שיש לך קושי בתקשורת עם אחרים כך שאתה מאבד את עצמך בתוך קשר זוגי?

האם אתה מרגיש שהיית רוצה להיות במקום אחר בחיים?

האם אתה פועל על פי ציפיות של אחרים ממך ומבטל את רצונך מפניהם?

אם ענית "כן" על שאלה אחת או יותר,
ופשוט נמאס לך להמשיך כך...

אני רוצה להציע לך להצטרף אלי לתוכנית יחודית המשלבת תהליך שינוי והעצמה במסגרת קבוצתית.

 זהו תהליך אימוני בשיטת הפרקטיקה הרוחנית הנמשך

15 פגישות שבועיות בנות 3 שעות.

איפה : ברעננה

ההשקעה בתוכנית :

במקום 4580 ש"ח

 רק 5 תשלומים של 520 ש"ח

מה היא שיטת הפרקטיקה הרוחנית

את שיטת "הפרקטיקה הרוחנית" פיתחתי כדי לתת מעטפת מלאה להווצרות והטמעה של שינוי. לאחר שנים שאני בעולומות הרוח ובעולומות האימון והיעוץ הארגוני, הבנתי שיש דברים נסתרים מעין המשפיעים על התנהלותנו היום יומית. עם זאת, התפתחות רוחנית ללא התנהלות פרקטית מעשית, לא מספיקה כדי ליצור שינוי. שילוב של שני התחומים נותן את המעטפת הנחוצה לשינוי עמוק וגם מהיר באופן יחסי.

אלו הנושאים בהם נעסוק:

פגישה מס 1 – מבוא וחזון ראשוני בפגישה זו כל אחד מהמשתתפים יבחן מה הוא מצפה להשיג מהתהליך ויקבע את המטרות הראשוניות שלו.

פגישה מס 2 - התשוקות שלי בפגישה זו נתמקד בדברים שמניעים כל אחד מאתנו, בחלומות שלנו ובמה שמעניק לנו טעם לחיים.

פגישה מס 3 - להאמין ולאהוב את עצמי -הדימוי העצמי ואיך להשיג דימוי עצמי מנצח.

פגישה מס 4 -התרמיל שלי – לכל אחד תרמיל שהוא נושא איתו במהלך חייו. בתרמיל נמצאים החוזקות שלנו וגם הדברים שכבר לא משרתים אותנו. נלמד להכיר את תכולת התרמיל שלנו ונלמד לסדר אותו בדרך שתעצים אותנו.

פגישה מס 5 - המגרש שלי - כל תחום בחיינו הוא זירת התרחשות. נראה היכן אנחנו ממוקמים בתוך הזירה, במיוחד בזירה בה אנו רוצים שינוי, מי עוד נמצא איתנו על המגרש ומה אנחנו יכולים לעשות כדי להשפיע.

פגישה מס 6 - ראקטיביות מול פרו אקטיביות נבחן איך כל אחד מאתנו מפרש את המציאות שלו, מה כדי לעשות כדי שהכח יהיה בידיים שלנו ואיך אפשר להגדיל את מעגל ההשפעה שלנו.

פגישה מס 7 - עצלנות ודחיינותנזהה את המקומות בהם אנו נמנעים מפעולה ומדוע ואילו סיפורים אנחנו מספרים לעצמנו ולאחרים על הסיבות שלנו לחוסר פעולה.

פגישה מס 8 חתירה למטרה וקבלת החלטות נלמד על הדרך בה אנו מקבלים החלטות ואם ואיך אנו דבקים במטרה. בנוסף, נגדיר באופן מדוייק יותר את המטרה הסופית שלנו.

פגישה מס 9 - נבחן מה עומד ביננו לבין ההצלחה - נכיר חסמים שונים להצלחה ונזהה את אלה שמאפיינים את ההתנהלות שלנו ומה עומד מאחורי חסמים אלה .

פגישה מס 10רגשות שליליים – נבחן האם ובאיזה אופן פחד כעס טינה ורגשות שליליים משפיעים על חיינו ואיך אפשר לנתב את החיים שלנו תוך שליטה ברגשות השליליים שלנו.

פגישה מס 11 - תקשורת ומערכות יחסים של win-win - נבחן את דרך התקשורת שלנו עם אחרים ונקבל כלים שישפרו את התקשורת שלנו עם הסובבים אותנו תוך מתן מקום ל"עצמי" ולנטיות הלב שלנו.

פגישה מס 12 - שיתופי פעולה והגדלת העוגהנתנסה בהיבטים תקשורתיים הקשורים לשיתופי פעולה תוך התמקדות במשא ומתן, ועוד אסטרטגיות שמטרתן להרחיב את מה שיש בדרך אסרטיבית אך ללא דורסנות.

פגישה מס 13 - דמיון וחשיבה מחוץ לקופסה  נפתח את דרך ההתבוננות שלנו על המציאות תוך שימוש בדמיון ויצירתיות, כך שבכל סיטואציה נוכל לראות זויות נוספות ולהתנהג בדרך שונה מהאוטומט שלנו להשגת תוצאות שונות.

פגישה מס 14 - חיבור לתודעת השפע – נלמד מהי תודעת שפע, איך אפשר לחיות בתודעת שפע ומהם האמונות של האנשים המצליחים ביותר.

פגישה מס 15 - לחיות את החלום – נחווה את הגשמת החלום שלנו בדרך מרגשת, נלמד איך ממשיכים מכאן ונסכם.

כיצד התכנית תשפר את חייך?

תעבור תהליך שינוי עצמתי שישיק לכל תחומי חייך כך שהחיים שלך ינועו, סוף סוף, ליעד שתמיד חלמת עליו.

תקבל כלים פרקטיים, תחווה התנסויות ותעבור תהליכים קוגניטיביים, כולל מדיטציות מעצימות וכלים רוחניים שונים כך שתהיה לך מסגרת שלמה התומכת בתהליך השינוי.

השינוי בחייך יהיה מהיר ועמוק הודות לשיטת הפרקטיקה הרוחנית, המשלבת בין כלים אימוניים קלאסיים לתכנים רוחניים - כמו דמיון מודרך, תטא הילינג, שימוש בעוגנים לתת מודע ועוד...

תעבור תהליך של הפנמה והטמעה שיבטיחו את התרחשות השינוי וההגעה שלך למטרה,

תפגוש אנשים כמוך, שיעברו איתך את תהליך השינוי, כך שתוכלו לתת ולקבל תמיכה זה מזה.

ולמי שעדיין לא מכיר

שלום, שמי מאיה, אני בת 48  ואם לחיילת. מתגוררת ברעננה.

אני מומחית לפרקטיקה רוחנית – שיטה אותה פיתחתי ובעזרתה עזרתי בשנים האחרונות לעשרות אנשים להגשים את מטרותיהם ולחיות את חייהם באושר ובשלמות.

כן... גם אני סנדלרית שהתהלכה יחפה במשך הרבה זמן. אני זוכרת עצמי תמיד מחפשת. בלי קשר להצלחות מקצועיות שנחלתי, לא הייתי מרוצה. לא הייתי שלמה. הרגשתי שמגיע לי יותר, לאו דווקא במישור החומרי, אלא יותר ביכולת המימוש העצמי וחיים מתוך שלמות ובגאווה.

 שנים רבות הרגשתי שיש פער עצום בין הדברים הנפלאים שאחרים חשבו עלי, לבין מה שחשבתי על עצמי, בעצם... לבין מי שהאמנתי שאני.

 הכישלון שלי היה תוצאה של ניסיון להגשים את החלומות שלאחרים היו עבורי במקום להרשות לעצמי לחלום ולהגשים את חלומותיי שלי.

 לפני למעלה מ 5 שנים עשיתי מהפך בחיי. עד אז הייתי מאוד פרקטית ומאוד סקפטית. לפני 5 שנים נחשפתי לתחום התטא הילינג. באקראי ובספונטניות. הלכתי אחר האינטואיציה שלי ואפשרתי לעצמי להיזכר ביכולות שלי. במי שאני באמת.

העובדה שלמדתי אימון אישי, רייקי ושיש לי תארים ביעוץ ופיתוח ארגוני אף פעם לא איפשרה לי להרגיש טוב כמו עכשיו, רק עכשיו אפשרתי לעצמי להרגיש, במקום רק להבין.

השיטה מצאה חן בעיני, משום שעבורי היא השתלבה נהדר עם הפרקטיות שלי. התוספת שלי, היא שילוב של כלים רוחניים נוספים המסייעים לנו לחשוף את תת המודע שלנו אל תוך המודעות על מנת ליצור נתיבים חדשים במוח לשינוי הרגלים. שילוב הכלים הרוחניים יחד עם כלים פרקטיים יומיומיים, מאפשרים הטמעת הרגלים חדשים אלה ועיגון הדפוסים החדשים.

היום אני מסייעת למתאמנים שלי, בשיטת הפרקטיקה הרוחנית, ליצור שינוי מהיר ועמוק בחייהם. המתאמנים מגיעים אלי עם סוגיות שונות, אך התוצאה היא אותה תוצאה – שינוי היקפי, עמוק רבדים, בתחומים שונים בחייהם.

התכנית כוללת 15 פגישות שבועיות בנות 3 שעות.

אני מחוייבת להצלחה שלך

ולכן הכנתי עבורך

חבילת הטבות מיוחדת בשווי 612 ש"ח*

שתסייע לך להטמיע לחולל את השינוי

שתי פגישות אימוניות טלפוניות בנות 20 דקות כל אחת (אחרי הפגישה הרביעית והשמינית), בהן נדבר על חסמים שיש לך ודילמות. הפגישות נועדו לתת לך מענה אישי אינדיבידואלי מעבר לפגישות הקבוצתיות.

שווי הבונוס - 300 ש"ח

דיסק דיגיטלי המכיל מדיטציות שונות

שווי הבונוס 62 ש"ח

5 הדרכות אודיו שתוכל להקשיב להן בכל מקום, שיעזרו לך לשחרר חסמים המעכבים את הצלחתך - יינתנו לך בסוף הקורס.

שווי הבונוס 98 ש"ח

חוברת ודיסק דיגיטליים הכוללים מעל 100 הטמעות לתת המודע - יינתנו לך בסוף הקורס.

שווי הבונוס 152 ש"ח

קלסר בו תוכל לשמור את כל התכנים שיינתנו לך בתוכנית.

בסוף התכנית תקבל תעודת השתתפות (מותנה בהשתתפות לפחות ב- 80%  מהפגישות)

האחריות שלי כלפיך


אם במהלך 3 הפגישות הראשונות תחליט שהתכנית אינה מתאימה לך, מכל סיבה שהיא, תשלם רק עבור הפגישו שבהן השתתפת ויתרת כספך תוחזר לך לאלתר, מבלי לשאול שאלות.

זוהי תוכנית יחודית שלא מתאימה לכל אחד, ולכן אני בוחרת את המשתתפים כך שיתאימו לתכנית ואף יתאימו זה לזה בתוך הקבוצה.

"רוצה לדעת מהו מפסידן? מפסידן הוא מישהו שכל כך פוחד מלא להצליח שהוא אפילו לא מנסה." מתוך הסרט מיס סנשיין הקטנה

אני רוצה לספר לכם על ההישגים שאליהם הגיעו כמה מהמתאמנים המקסימים שלי

מבילבול וחוסר בהירות לעוצמה ומימוש חלומות

לילך (שם בדוי) מתל אביב, נשואה. שחקנית בת 28 לילך קיבלה המלצה מחברה והגיעה לתהליך מבולבלת ובחוסר בהירות.

היא סיפרה על תחושה של שיתוק שגרמה לה להתחפר במיטתה, ללא יכולת להחליט וללא המנוע להניע החלטות שכן הצליחה לקבל.

בתהליך עבדנו על הדימוי העצמי שלה וחיזוק היכולת שלה להקשיב למה שהיא באמת רוצה ומתאים לה. הצבנו מטרות ויעדים בהתאם לסדרי עדיפויות שעזרתי לה לבנות. חיזקנו אנרגטית ורוחנית .

מהר מאוד לילך מימשה חלומות שהיו לה, מתוך אמון בעצמה ותוך ניצול העוצמות שגילתה. לעיתים היא מתקשרת אלי להתייעץ ואני ממש רווה נחת מההתפתחות שלה.

מזוגיות חסרת אהבה לדימוי עצמי מחוזק וזוגיות נהדרת

שאול (שם בדוי) מנתניה, בן 32 רווק, הוא הגיע באמצעות פרסום. בפגישתנו הראשונה סיפר לי שהוא מאוד רוצה זוגיות אך לא יודע איך להשיגה. הוא סיים מערכת יחסים של 9 שנים, שהותירה אותו מבולבל. הוא הרגיש שרוב שנות הזוגיות שלו, הוא בילה בחוסר אהבה והתאמה וכעת הוא לא יודע איך להתחיל מחדש וגם לא בטוח איך להגדיר את מה שהוא מחפש. באמצעות שיטת הפרקטיקה הרוחנית, חיזקנו את הדימוי העצמי שלו ואת היכולת שלו להשתיק את קולות האחרים ולהתמקד בקול הפנימי שלו. עבדנו פרקטית על בניית פרופיל באתר הכרויות ויציאה לדייטים. עבדנו על תיעדוף של זמן ומשימות להשגת רוגע ופניות לתהליך. אני שמחה לספר שהוא בזוגיות נהדרת וכבר חובק עוללה.

"מצליחנים אומרים: אולי זה קשה אבל זה אפשרי. מפסידנים אומרים: אולי זה אפשרי אבל זה קשה".


מתחושת נידוי ודימוי עצמי נמוך להעצמה ומציאת הכוח הפנימי

זהו הסיפור של גיל (שם בדוי) - תלמיד תיכון בן 16 מרעננה. אימו, מתאמנת שלי בעצמה, הציעה לו את התהליך והוא הסכים לנסותו. הוא סיפר על עימותים קשים עם הוריו. על תחושת נידוי. על קושי בהתמדה בלימודים. על דימוי עצמי נמוך. עבדנו יחד על הדימוי העצמי. כשהדימוי העצמי התחזק התחלנו לטפל במערכות היחסים באמצעות כלים שונים שאפשרו שיח אחר עם הסובבים. התוצאה הייתה שיפור בקשרים המשפחתיים וכן מציאת חברים ומקביל יכולת להתמודד עם החברים לכיתה שלתחושתו איימו על החוסן שלו.

לאחר שנתיים קיבלתי ממנו את המכתב הבא: "התגייסתי ועברתי כל מיני קשיים בדרך. קשה עם המערכת הצבאית. היה קשה בטירונות עם כל כך הרבה שחלקו איתי מרחב מצומצם. קשיים פיזיים... כשקשה לי אני נזכר במה שעשינו. בכלים.. למשל.. מה בתרמיל שלי עוזר לי להצליח ולפעמים אני פשוט טוען את עצמי בתזכורות ישירות למוח. זה עוזר לי להתגבר בהצלחה ולמצוא תמיד את הכוחות שלי".

.

"יש בי רוגע פנימי חזק, מן תחושה כזו שדברים נפלאים יקרו לי. אמונה פנימית חזקה."


"משהו מעניין קרה לי, בימים האחרונים יש בי איזשהו רוגע פנימי חזק. מין תחושה כזו שדברים נפלאים יקרו לי. אמונה פנימית חזקה. במשך שנים לא הצלחתי לדמיין את עצמי עם מישהו ופתאום אני מצליחה לראות תמונה בראש. במשך חודשים הייתי בלחץ מהמעבר לאוניברסיטה בעוד שנה - איך אני אסתדר כלכלית וכו. ופתאום אני פשוט מצליחה להינות מהרגע ולא להתעסק בזה. אני לבד לבד לבד אבל איכשהו זה בסדר. זה לא שהכל מושלם. .. יש בי איזשהו קול פנימי שאומר לי - היי XXX, חכי, זה רק עניין של זמן..."

ל.ק.  24. סטודנטית (מתגוררת בחו"ל, עברה תהליך בסקייפ)

"היום אני בזוגיות נעימה ומפרה, מצפה לילד הראשון..."

"רציתי זוגיות. היה לי קשה לאפיין את סוג הזוגיות שרוצה, בפרט כשחוויתי טראומה בעבר. התהליך אפשר לי להתמקד במה שרוצה ולעשות את הצעד  - להרשם לאתרי זוגיות ולהתחיל לצאת לדייטים. היום אני בזוגיות נעימה ומפרה, מצפה לילד הראשון שלי ונראה שהגעתי לנחלה. בנוסף, הבונוס הוא שדברים נוספים השתנו בחיי, למשל היום יכול לפרגן לעצמי, דבר שלא יכולתי בעבר"


ש.ר בזוגיות מתל אביב עובד בהייטק . בן 32

"למדתי כיצד למקד את עצמי...איך להתמיד...לזהות את הקול שלי"

"אני תלמיד תיכון. היו לי בעיות עם ההורים על רקע הלימודים. כמעט ולא רשמו אותי לתיכון, אבל ממש התאמצתי בחצי הראשון של השנה והוצאתי ציונים טובים ואח"כ שוב הפסקתי ללמוד. בתהליך למדתי כיצד למקד את עצמי. איך להתגבר על זה שלא גומר משימות עד הסוף, איך להתמיד ואיך להסביר את עצמי להורים ולמורים שלי. גם למדתי לזהות את הקול שלי, את נטיות הלב שלי ולהיות מודע למחיר של מעשי וגם לקחת אחריות עליהם. התטא פשוט נהדר בשילוב עם האימון, כי הוא מביא לתובנות עמוקות ומחזק את השינוי

ג.ב תלמיד תיכון . בן 16

הנה כמה מהשאלות שאנשים שואלים אותי

אם יש לך שאלות נוספות, תוכל לפנות אלי במייל maya@thetacoach.co.il 

איך אני יכול לדעת שהתוכנית תעזור למקרה שלי

כבר עזרתי להרבה מאוד אנשים שהמשותף להם - שהם רצו מאוד לעשות את השינוי. אם הרצון הזה בוער גם בך - אני בטוחה שהתוכנית תעזור גם לך.

איך השיטה עובדת?

במהלך התוכנית תקבל כלים שיאפשרו לך לעגן בתת המודע שלך דרכים חדשות לעשייה ולהתבוננות , יחד עם כלים פרקטים שיאפשרו לך לצאת לעולם ולהתנהל על פי דרכים אלה. השילוב מבטיח שהשינוי יחלחל בתת המודע שלך, ברגש ובחיים המעשיים היום יומיים.

אני בטיפול פסיכולוגי כרגע, האם מתאים לי לעבור איתך אימון בשיטת הפרקטיקה הרוחנית?

אני מאמינה שעל מנת שתהליך יצליח צריכים להיות יחסי אמון בין המטפל למטופל, וצריך לתת לתהליך הזדמנות להיטמע.

אם יש לך תחושה שהתהליך שאתה נמצא בו כרגע לא עושה עבורך את השינוי המיוחל - כדאי לבדוק את הדברים מול המטפל שלך ולא להיחפז "להחליף סוסים". יחד עם זאת, אם תרצה לדבר איתי - אני לרשותך, תתקשר אלי ונדבר על כך.

התוכנית יקרה.

נכון! אך נשאלת השאלה, מהו המחיר שאתה משלם עכשיו וכמה זמן עוד תוכל לשלם מחיר זה.

הייתרון בתהליך הקבוצתי הוא שההשקעה שלך נמוכה מתהליך של אחד על אחד, ועם זאת, אתה מקבל בנוסף גם שתי פגישות טלפוניות אישיות.

מנסיוני עם הרבה מאד אנשים, אלו שמחוייבים כלפי עצמם לעבור שינוי ובאמת רוצים בכך בכל ליבם - מוצאים את הפתרון המתאים לעניין ההשקעה הכספית.

חשוב לרגע - כמה שווה לך לחיות באושר ובשלווה ומתוך המקום הזה לדעת שאתה יכול להשיג מה שאתה רוצה ולהרוויח כמה כסף שאתה צריך? האם יש לכך מחיר כלשהו עבורך?

איך אדע שזה הזמן הנכון עבורי לעשות שינוי

אם כבר הגעת לכאן, ברור שנמאס לך מהמצב הקיים ושאתה בשל לשינוי. הצעד הבא שיקח אותך לעבר השינוי הוא למלא את הפרטים ולעבור לשאלון ואני אצור איתך קשר בהקדם.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.