.

  אנחנו מתחילים בנובמר
תוכנית קבוצתית לאימון והעצמה אישית, הנוגעת בתחומי חיים רבים ומגוונים
ולכן מעניקה לכם חכה בה תוכלו לדוג דגים לעד.
אפשר להרשם גם בטלפון: השאירו פרטים ואחזור אליכם

 לבקשת הקהל, קורס בוקר מתחיל ב 13.10
שיטת התטא הילינג תקנה לך יכולת להפוך בקלות דפוסים ואמונות מעכבים לכאלו שיקדמו אותך באופן אקטיבי ומעשי.  השימוש בשיטה זו, מאפשר בזמן קצר, לדעת כיצד להעצים עצמך וללכת בעקבות ליבך - ידע שישאר איתך לתמיד!

אפשר להירשם גם בטלפון:054-4411105
השאירו פרטים ואחזור אליכם

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *
ישוב *
הערות

ולמי שעוד לא מכיר אותי...

שמי מאיה מרון רכס, אני גרה ברעננה, אם לבת 20 חיילת. כבר עזרתי לאלפי אנשים לעשות שינוי בחיים שלהם, בהרבה מאוד תחומים, בעזרת אימון בשיטה שלי - "הפרקטיקה הרוחנית".

מהי "פרקטיקה רוחנית" - זו שיטה אותה פיתחתי  המבוססת על כך שאם אנחנו רוצים ליצור שינוי בחיינו הוא צריך לתמוך גם ברוח, בתת המודע, בנשמה שלנו ובאותה עת גם בקיום הארצי שלנו. השיטה נותנת מעטפת תמיכה כוללת, באמצעות כלים רוחניים והן באמצעות כלים פרקטים מסורתיים כשהמטרה היא לזהות את סיבות השורש להיווצרות דברים בחיינו כדי שנוכל לשנותם.תחום חשוב בסיסי, בכלים אותם אני מעניקה למתאמנים אצלי, הוא תחום התקשורת הבינאישית ובכל פעם אני מאושרת מחדש לראות איך כלים שנתתי למתאמנים שלי - עוזרים להם כל כך.

אנשים שחוו משבר תקשורתי עם בני זוגם ותארו את מצבם כ"חיים בגהינום", דיווחו לאחר מפגש אימוני אחד איתי על חזית רגועה יותר, על כך שרגשות העלבון של שני הצדדים נמוגו ופינו מקום ליצירתיות.

זה עובד!

פרט לניסיון עשיר יש לי גם כמה תעודות, אולי זה חשוב לך לדעת :) 

יש לי תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, אני מאמנת ומנחת קבוצות מוסמכת וגם מורה לתטא הילינג שעברה כמעט את כל הקורסים בתחום, בנוסף למדתי רייקי, קצת קבלה ועוד כל מיני תחומי ידע רוחניים וזה מה שאני הכי אוהבת לעשות – ללמד אתכם איך לשלב את התחומים כדי להביא להעצמה ולהצלחה שלכם.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.