.

"למדתי כיצד למקד את עצמי...איך להתמיד...לזהות את הקול שלי"

"אני תלמיד תיכון. היו לי בעיות עם ההורים על רקע הלימודים. כמעט ולא רשמו אותי לתיכון, אבל ממש התאמצתי בחצי הראשון של השנה והוצאתי ציונים טובים ואח"כ שוב הפסקתי ללמוד. בתהליך למדתי כיצד למקד את עצמי. איך להתגבר על זה שלא גומר משימות עד הסוף, איך להתמיד ואיך להסביר את עצמי להורים ולמורים שלי. גם למדתי לזהות את הקול שלי, את נטיות הלב שלי ולהיות מודע למחיר של מעשי וגם לקחת אחריות עליהם. התטא פשוט נהדר בשילוב עם האימון, כי הוא מביא לתובנות עמוקות ומחזק את השינוי"  

ג.ב תלמיד תיכון . בן 16

אני מזמינה אותך לעשות שינוי היקפי, עמוק ומהיר בחייך בכל תחום שתרצה, בשיטה המשלבת פרקטיקה ורוחניות

שלום, שמי מאיה, אני בת 48  ואם לחיילת. מתגוררת ברעננה.

אני מומחית לפרקטיקה רוחנית – שיטה אותה פיתחתי ובעזרתה עזרתי בשנים האחרונות לעשרות אנשים להגשים את מטרותיהם ולחיות את חייהם באושר ובשלמות.

כן... גם אני סנדלרית שהתהלכה יחפה במשך הרבה זמן. אני זוכרת עצמי תמיד מחפשת. בלי קשר להצלחות מקצועיות שנחלתי, לא הייתי מרוצה. לא הייתי שלמה. הרגשתי שמגיע לי יותר, לאו דווקא במישור החומרי, אלא יותר ביכולת המימוש העצמי וחיים מתוך שלמות ובגאווה.

 שנים רבות הרגשתי שיש פער עצום בין הדברים הנפלאים שאחרים חשבו עלי, לבין מה שחשבתי על עצמי, בעצם... לבין מי שהאמנתי שאני.

 הכישלון שלי היה תוצאה של ניסיון להגשים את החלומות שלאחרים היו עבורי במקום להרשות לעצמי לחלום ולהגשים את חלומותיי שלי.

 לפני למעלה מ 5 שנים עשיתי מהפך בחיי. עד אז הייתי מאוד פרקטית ומאוד סקפטית. לפני 5 שנים נחשפתי לתחום התטא הילינג. באקראי ובספונטניות. הלכתי אחר האינטואיציה שלי ואפשרתי לעצמי להיזכר ביכולות שלי. במי שאני באמת.

העובדה שלמדתי אימון אישי, רייקי ושיש לי תארים ביעוץ ופיתוח ארגוני אף פעם לא איפשרה לי להרגיש טוב כמו עכשיו, רק עכשיו אפשרתי לעצמי להרגיש, במקום רק להבין.

השיטה מצאה חן בעיני, משום שעבורי היא השתלבה נהדר עם הפרקטיות שלי. התוספת שלי, היא שילוב של כלים רוחניים נוספים המסייעים לנו לחשוף את תת המודע שלנו אל תוך המודעות על מנת ליצור נתיבים חדשים במוח לשינוי הרגלים. שילוב הכלים הרוחניים יחד עם כלים פרקטיים יומיומיים, מאפשרים הטמעת הרגלים חדשים אלה ועיגון הדפוסים החדשים.

היום אני מסייעת למתאמנים שלי, בשיטת הפרקטיקה הרוחנית, ליצור שינוי מהיר ועמוק בחייהם. המתאמנים מגיעים אלי עם סוגיות שונות, אך התוצאה היא אותה תוצאה – שינוי היקפי, עמוק רבדים, בתחומים שונים בחייהם.

למי מיועד האימון בשיטת הפרקטיקה הרוחנית?

לכל מי שמרגיש תקוע.

לכל מי שנמצא בצומת חיים בנושאי זוגיות או קריירה.

למי שנמאס לו מהמצב הקיים ורוצה לחולל שינוי בחייו.

למי שרוצה שהשינוי הזה יתרחש כבר אתמול.

למי שהשינוי בוער בעצמותיו והוא מוכן לעשות הכל על מנת שיתרחש.

למי שמוכן לקחת את האחריות לגורלו בידיו.

בואו לשמוע את הסיפור של שאול (שם בדוי) מנתניה, בן 32 רווק, הוא הגיע באמצעות פרסום. בפגישתנו הראשונה סיפר לי שהוא מאוד רוצה זוגיות אך לא יודע איך להשיגה. הוא סיים מערכת יחסים של 9 שנים, שהותירה אותו מבולבל. הוא הרגיש שרוב שנות הזוגיות שלו, הוא בילה בחוסר אהבה והתאמה וכעת הוא לא יודע איך להתחיל מחדש וגם לא בטוח איך להגדיר את מה שהוא מחפש. באמצעות שיטת הפרקטיקה הרוחנית, חיזקנו את הדימוי העצמי שלו ואת היכולת שלו להשתיק את קולות האחרים ולהתמקד בקול הפנימי שלו. עבדנו פרקטית על בניית פרופיל באתר הכרויות ויציאה לדייטים. עבדנו על תיעדוף של זמן ומשימות להשגת רוגע ופניות לתהליך. אני שמחה לספר שהוא בזוגיות נהדרת וכבר חובק עוללה.

וזהו הסיפור של גיל (שם בדוי) - תלמיד תיכון בן 16 מרעננה. אימו מתאמנת שלי בעצמה, הציעה לו את התהליך והוא הסכים לנסותו. הוא סיפר על עימותים קשים עם הוריו. על תחושת נידוי. על קושי בהתמדה בלימודים. על דימוי עצמי נמוך. עבדנו יחד על הדימוי העצמי. כשהדימוי העצמי התחזק התחלנו לטפל במערכות היחסים באמצעות כלים שונים שאפשרו שיח אחר עם הסובבים. התוצאה הייתה שיפור בקשרים המשפחתיים וכן מציאת חברים ומקביל יכולת להתמודד עם החברים לכיתה שלתחושתו איימו על החוסן שלו.

לאחר שנתיים קיבלתי ממנו את המכתב הבא: "התגייסתי ועברתי כל מיני קשיים בדרך. קשה עם המערכת הצבאית. היה קשה בטירונות עם כל כך הרבה שחלקו איתי מרחב מצומצם. קשיים פיזיים... כשקשה לי אני נזכר במה שעשינו. בכלים.. למשל.. מה בתרמיל שלי עוזר לי להצליח ולפעמים אני פשוט טוען את עצמי בתזכורות ישירות למוח. זה עוזר לי להתגבר בהצלחה ולמצוא תמיד את הכוחות שלי".

כמה סיפורים על המתאמנים המקסימים שלי

אני רוצה לספר לכם על לילך (שם בדוי) מתל אביב, נשואה. שחקנית בת 28 לילך קיבלה המלצה מחברה. היא הגיעה לתהליך מבולבלת ובחוסר בהירות. היא סיפרה על תחושה של שיתוק שגרמה לה להתחפר במיטתה, ללא יכולת להחליט וללא המנוע להניע החלטות שכן הצליחה לקבל: בתהליך עבדנו על הדימוי העצמי שלה וחיזוק היכולת שלה להקשיב למה שהיא באמת רוצה ומתאים לה. הצבנו מטרות ויעדים בהתאם לסדרי עדיפויות שעזרתי לה לבנות. חיזקנו אנרגטית ורוחנית . מהר מאוד היא מימשה חלומות שהיו לה, מתוך אמון בעצמה ותוך ניצול העוצמות שגילתה. לעיתים היא מתקשרת להתייעץ ואני ממש רווה נחת מההתפתחות שלה.


"יש בי רוגע פנימי חזק, מן תחושה כזו שדברים נפלאים יקרו לי. אמונה פנימית חזקה."

"משהו מעניין קרה לי, בימים האחרונים יש בי איזשהו רוגע פנימי חזק. מין תחושה כזו שדברים נפלאים יקרו לי. אמונה פנימית חזקה. במשך שנים לא הצלחתי לדמיין את עצמי עם מישהו ופתאום אני מצליחה לראות תמונה בראש. במשך חודשים הייתי בלחץ מהמעבר לאוניברסיטה בעוד שנה - איך אני אסתדר כלכלית וכו. ופתאום אני פשוט מצליחה להינות מהרגע ולא להתעסק בזה. אני לבד לבד לבד אבל איכשהו זה בסדר. זה לא שהכל מושלם. .. יש בי איזשהו קול פנימי שאומר לי - היי XXX, חכי, זה רק עניין של זמן..." 

ל.ק.  24. סטודנטית (מתגוררת בחו"ל, עברה תהליך בסקייפ)

באיזה אופן האימון יכול לעזור לך?

החיים שלך ינועו, סוף כל סוף, ליעד שתמיד חלמת עליו

תסכול, מרירות וחוסר אונים יפנו מקומם בחייך לסיפוק אושר והנאה

בתהליך אתן לך כלים שיאפשרו לך לעגן בתת המודע שלך דרכים חדשות לעשייה ולהתבוננות , יחד עם כלים פרקטים שיאפשרו לך לצאת לעולם ולהתנהל על פי דרכים אלה.

השילוב בין כלים אימוניים קלאסיים לתכנים רוחניים כמו דמיון מודרך, תטא הילינג, שימוש בעוגנים לתת מודע ועוד.. הופך שיטה זו למהירה ועמוקה. הכלים ישמשו אותך בצמתי חיים עתידיים

זה מה שאומרים אנשים, שעזרתי להם לשנות את חייהם בשיטת הפרקטיקה הרוחנית:

"קרו לי דברים מפתיעים...קיבלתי מיקוד... היום אני בעשייה והמון דברים השתנו לטובה"

"מרגע שהתחלתי את התהליך קרו לי דברים מפתיעים:
הייתי במצב של חוסר בהירות. ממש שיתוק. בתהליך קיבלתי מיקוד. המשימות שלקחתי על עצמי גרמו לי להיות בעשייה כל הזמן. אם פעם היתי מתמכרת לחוסר אונים ושוכבת במיטה בעצבות, היום אני בעשייה ובאמת המון דברים השתנו לטובה ויש לי אופק. השילוב עם תטא הילינג גם נותן לי שקט, וגם מאפשר לי שינוי מהיר יותר ובכלל זה נעים"


ל.ל. בת 28, שחקנית, תל אביב 

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון לשינוי ולקבל ממני שיחת אבחון קצרה ללא תשלום

בשיחה אבדוק יחד איתך מהי הדרך המתאימה לך לעשות את השינוי שאתה כל כך רוצה.
מלא את הטופס ואתקשר אליך

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *
ישוב *
הערות
מספר תווים נותרים: 255 מתוך 255

הנה כמה מהשאלות שאנשים שואלים אותי

ותשובותי אליהם

איך אני יכול לדעת שהשיטה תעזור למקרה שלי

כבר עזרתי להרבה מאוד אנשים שהמשותף להם - שהם רצו מאוד לעשות את השינוי. אם הרצון הזה בוער גם בך - אני בטוחה שהשיטה תעזור גם לך.

איך השיטה עובדת?

בתהליך אתן לך כלים שיאפשרו לך לעגן בתת המודע שלך דרכים חדשות לעשייה ולהתבוננות , יחד עם כלים פרקטים שיאפשרו לך לצאת לעולם ולהתנהל על פי דרכים אלה. השילוב מבטיח שהשינוי יחלחל בתת המודע שלך, ברגש ובחיים המעשיים היום יומיים.

אני בטיפול פסיכולוגי כרגע, האם מתאים לי לעבור איתך אימון בשיטת הפרקטיקה הרוחנית?

אני מאמינה שעל מנת שתהליך יצליח צריכים להיות יחסי אמון בין המטפל למטופל, וצריך לתת לתהליך הזדמנות להיטמע.

אם יש לך תחושה שהתהליך שאתה נמצא בו כרגע לא עושה עבורך את השינוי המיוחל - כדאי לבדוק את הדברים מול המטפל שלך ולא להיחפז "להחליף סוסים". יחד עם זאת, אם תרצה לדבר איתי - אני לרשותך, לאחר מילוי השאלון בקישור זה.

תהליך אימון מצריך השקעה כספית, אני לא בטוח שיש לי את הסכומים הנדרשים

מנסיוני עם הרבה מאד מטופלים, אלו שמחוייבים כלפי עצמם לעבור שינוי ובאמת רוצים בכך בכל ליבם - מוצאים את הפתרון המתאים לעניין ההשקעה הכספית.

חשוב לרגע - כמה שווה לך לחיות באושר ובשלווה ומתוך המקום הזה לדעת שאתה יכול להשיג מה שאתה רוצה ולהרוויח כמה כסף שאתה צריך? האם יש לכך מחיר כלשהו עבורך? 

איך אדע שזה הזמן הנכון עבורי לעשות שינוי

אם כבר הגעת לכאן, ברור שנמאס לך מהמצב הקיים ושאתה בשל לשינוי. הצעד הבא שיקח אותך לעבר השינוי הוא פשוט למלא את השאלון שנמצא בקישור זה ואצור עמך קשר בהקדם.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.