.

אני מזמינה אתכם
לסדנת מבוא מעשית חוויתית
שתלמד אתכם להיפרד נכון,
כי אפשר גם אחרת

איפה: ברעננה
מתי: יום שלישי 23.5.16 בשעות 19-22

עכשיו במחיר הרשמה מוקדמת
עד מוצ"ש 17.5.16 בחצות
יחיד 125 ש"ח במקום 152 ש"ח
זוג 188 ש"ח במקום 224 ש"ח

במהלך הסדנה יוגש כיבוד קל.

כולנו עוברים פרידות יזומות שונות במהלך חיינו. פרידות מהשותפים שלנו לעסקים, פרידות מבני זוג ואפילו פרידות מחברים. פעמים רבות, הפרידות טעונות ברגשות שליליים ובהמון דרמה ומשאירות טעם מריר בפה ולב פגוע

את הסדנה הזו יצרתי עבורכם - כדי לעזור לכם לראות שיש אפשרויות נוספות. שעם מס כלים נוכל לעשות דברים לגמרי אחרת ולהשיג פרידה מוצלחת.

יש אנשים שיתנו לזמן לעבור ולא יעשו כלום
יש אנשים שיחכו עד שיהיה להם זמן ללכת לייעוץ
ויש אנשים שיקדישו 3 שעות כדי לרכוש כמה
כלים מעשיים שיוכלו ליישם באופן מידי.

אם אתם כאלה - זה בדיוק עבורכם!

מלאו את הפרטים בטופס שלמטה והצטרפו אלי לסדנה.

המקום נשמר רק לאחר התשלום
מיד לאחר מילוי הפרטים בטופס תועבר לדף תשלום מאובטח
להרשמה טלפונית ופרטים נוספים התקשרו:

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *
ישוב *

מה תקבלו בסדנה ?

תלמדו לזהות מה מפריע לניהול תקשורת, כך שתוכלו לשים לב לכך ולשנות כדי להימנע מספירלת הסכסוך.

תלמדו אילו כלים יכולים לשפר את התקשורת שלכם ולהפוך אותה לאפקטיבית, כך שתוכלו לבחור את הכלי המתאים לכם וגם לנסיבות העומדות בפניכם.

תקבלו פרספקטיבות על מיתוסים תקשורתיים, כך שתמנעו מדרמה ועלבונות שווא.

תתנסו בתרגילים מעשיים, כך שתוכלו לאבחן את האתגרים התקשורתיים מול האדם ממנו אתם נפרדים.

תקבלו חוברת הכוללת את החומר, כך תוכלו להשתתף השתתפות פעילה וגם לחזור על החומר בכל עת שתרצו.

הסיפור האישי שלי

מי שעוקב אחרי, יודע שעברתי דרמות בחיי,
אחת הדרמות המשמעותיות קרתה לפני 12 שנים (בת מצווש :) ) -
הפרידה מבעלי הראשון - אביר נעורי.

נתחיל מהסוף. גרושי הוא אחד מחברי הטובים. אנחנו עדיין מוקפים בחברים שהיו לנו עת היינו נשואים, כשהיום בני זוגנו החדשים הם חלק מהחבורה. המשפחות המורחבות שלנו עדין קשורות זו בזו ואנחנו ... בעצם... לא פירקנו משפחה אלא הרחבנו אותה.

ההבדל בינינו לבין זוגות גרושים אחרים הוא בכך שאנחנו שמרנו על האהבה שלנו. על החברות בינינו ועל שותפות הגורל. כל מי ששומע ומכיר, שואל אותי "איך עשיתם את זה" מה? לא היה כעס? לא היה עלבון? לא היו רגשות שליליים?

כמי ששכלה את אביה בגיל  17.5ואת אמה לפני 4 שנים, אני אומרת לך  - זה היה אחד הדברים הקשים שעברתי רגשית.

הרי כשעמדתי תחת החופה, צעירה אופטימית ונאיבית, הייתי בטוחה שזה לתמיד. אפשר לומר שבתחושה שלי כל הקלישאות היו נכונים: כרעם ביום בהיר! הקרקע נשמטה תחת רגלי! נפלתי חופשי big time.
ואז עדין הייתי בן אדם של שליטה.

עם זאת, הייתה לנו בת אהובה ומראש הבנו שטובתה מעל לכל, לכן, החלטנו באומץ ובנחישות, שאנחנו נפרדים אחרת! רתמנו את המשפחה, החברים ואחכ את בני הזוג החדשים למשימה ואני חייבת להודות שמהר מאוד זה בא לנו טבעי וכשזה בא לנו טבעי - זה היה טבעי לכולם!

מאז צברתי פרידות נוספות: מס פרידות עסקיות. עוד פרידה זוגית. מה שלמדתי מכל הפרידות, זה שיש לי מתת. אני יודעת להיפרד ולהשאיר את האנשים בחיי. הסטטוס שלהם משתנה אבל האהבה והאכפתיות נשארים וגדלים.

אני מרגישה שזו שליחות להעביר את זה הלאה, לכן, על בסיס הניסיון האישי, יחד עם הכלים המקצועיים שעומדים לרשותי בניתי קורס מיוחד שמלמד איך להיפרד נכון. 

אני מקווה שפרידה אינה מנת חלקך!

אך אם בכל זאת, הנושא כרגע בחייך, או אולי בחיי מישהו אחר קרוב אליך -
אני יכולה לעזור לעבור את זה אחרת ושונה עם סוף טוב.

למי הסדנה מתאימה?

לאנשים שמתכננים פרידה או גירושין בקרוב.

לאנשים שנמצאים בתהליך של פרידה או גירושין.

לאנשים שחווים מאבקי כוח בזוגיות, ומרגישים שכל שיחה מובילה לריב והאשמות שאין להן סוף.

לאנשים שנעלבים מכל אחד ומכל דבר.

ולמי שעוד לא מכיר אותי...

שמי מאיה מרון רכס, אני גרה ברעננה. כבר עזרתי לאלפי אנשים לעשות שינוי בחיים שלהם, בהרבה מאוד תחומים, בעזרת אימון בשיטה שלי - "הפרקטיקה הרוחנית".

 

מהי "פרקטיקה רוחנית" - זו שיטה אותה פיתחתי  המבוססת על כך שאם אנחנו רוצים ליצור שינוי בחיינו הוא צריך לתמוך גם ברוח, בתת המודע, בנשמה שלנו ובאותה עת גם בקיום הארצי שלנו. השיטה נותנת מעטפת תמיכה כוללת, באמצעות כלים רוחניים והן באמצעות כלים פרקטים מסורתיים כשהמטרה היא לזהות את סיבות השורש להווצרות דברים בחיינו כדי שנוכל לשנותם.תחום חשוב בסיסי, בכלים אותם אני מעניקה למתאמנים אצלי, הוא תחום התקשורת הבינאישית ובכל פעם אני מאושרת מחדש לראות איך כליםש שנתתי למתאמנים שלי - עוזרים להם כל כך.

 אנשים שחוו משבר תקשורתי עם בני זוגם ותארו את מצבם כ"חיים בגיהנום", דיווחו לאחר מפגש אימוני אחד איתי על חזית רגועה יותר, על כך שרגשות העלבון של שני הצדדים נמוגו ופינו מקום ליצירתיות.

 תחום חשוב בסיסי, בכלים אותם אני מעניקה למתאמנים אצלי, הוא תחום התקשורת הבינאישית ובכל פעם אני מאושרת מחדש לראות איך כליםש שנתתי למתאמנים שלי - עוזרים להם כל כך.

אנשים שחוו משבר תקשורתי עם בני זוגם ותארו את מצבם כ"חיים בגיהנום", דיווחו לאחר מפגש אימוני אחד איתי על חזית רגועה יותר, על כך שרגשות העלבון של שני הצדדים נמוגו ופינו מקום ליצירתיות.

אז זה עובד!

פרט לניסיון עשיר יש לי גם כמה תעודות, אולי זה חשוב לך לדעת :) 

יש לי תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, אני מאמנת ומנחת קבוצות מוסמכת וגם מורה לתטא הילינג שעברה כמעט את כל הקורסים בתחום, בנוסף למדתי רייקי, קצת קבלה ועוד כל מיני תחומי ידע רוחניים וזה מה שאני הכי אוהבת לעשות – ללמד אתכם איך לשלב את התחומים כדי להביא להעצמה ולהצלחה שלכם.


אני מזמינה אותך להצטרף אלי לסדנה
  נפרדים נכון - אפשר אחרת
,
ולעשות את הצעד הראשון
לקראת פרידה שונה וחיובית!

ההצטרפות - בלחיצה על הכפתור הירוק שלמטה.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.