.

מה היא "פרקטיקה רוחנית"

זו שיטה אותה פיתחתי, המבוססת על כך שאם אנחנו רוצים ליצור שינוי בחיינו הוא צריך לתמוך גם ברוח, בתת המודע, בנשמה שלנו ובאותה עת גם בקיום הארצי שלנו. השיטה נותנת מעטפת תמיכה כוללת, באמצעות כלים רוחניים והן באמצעות כלים פרקטים מסורתיים כשהמטרה היא לזהות את סיבות השורש להווצרות דברים בחיינו כדי שנוכל לשנותם.תחום חשוב בסיסי, בכלים אותם אני מעניקה למתאמנים אצלי, הוא תחום התקשורת הבינאישית ובכל פעם אני מאושרת מחדש לראות איך כליםש שנתתי למתאמנים שלי - עוזרים להם כל כך.

אהובה. מטפלת אלטרנטיבית, כפר סבא

"כבר אמרתי לחברות שלי לרוץ לסדנה, אמרתי להם שממש השתנו אצלי אמונות באופן מידי ונפלו אסימונים והן... מעדיפות להמשיך לשבת ולקטר, במקום לעשות צעד קטנטן בעלות סבירה".

.

איפה:         רעננה

יום רביעי 11.4.16 בשעות 18:30-22:00
מחיר הרשמה מוקדמת רק עד 8.4.16,
יחיד 125 ש"ח במקום 152 ש"ח
זוג 188 ש"ח במקום 224 ש"ח
שלישיה ש"ח במקום   336 ש"ח

במהלך הסדנה יוגש כיבוד קל.

המקום נשמר רק לאחר התשלום
מיד לאחר מילוי הפרטים בטופס תועבר לדף תשלום מאובטח
להרשמה טלפונית ופרטים נוספים התקשרו:054-4411105

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *
ישוב *
הערה
מספר תווים נותרים: 255 מתוך 255

הסדנה מיועדת לך אם:

למרות המאמץ המושקע על ידך, דברים לא מתקדמים

העשייה שלך נתקעת בגלל מחשבות כמו:

"אין ביכולתי"

"לאחרים קל יותר"

"צריך להוולד עם כפית של כסף כדי.."

יש תקרת זכוכית.."

אין ביכולתך לשמוע את קולך

פחד/לחץ/כעס/טינה מנהלים את חייך ומונעים ממך לחיות חייך בשמחה ובשלווה.

יש בך רצון להמיר דפוסי מחשבה מגבילים בדפוסי מחשבה מקדמים

ואפילו אם הכל בסדר והחיים סבבה, אבל ברצונך לשפר את מיומניות שליטתך בדפוסי המחשבה שלך

מה ינתן לך בסדנה מיוחדת זו?

תלמד כיצד לזהות דפוסי חשיבה ואיזה דפוסי חשיבה נמצאים בתת המודע שלך. תלמד לזהות מי הם אלה שהשפיעו ומשפיעים על הווצרות דפוסים אלה.

תדע כיצד מתבצעות ההטבעות במוחנו כך שתבין איך לשנותן, למנוע הווצרותן ואף ליצור הטבעות שתקדמנה אותנו.

תחווה דימוי עצמי מנצח כך שתוכל לראות עצמך כמצליחן

תלמד איך לחוות מדיטציה מרגיעה במיוחד, בקלות ובפשטות ללא צורך בדמיון מודרך כך שתוכל לחזור ולהתמקד בעצמך ובהטבעות החדשות שמקדמות אותך בכל פעם מחדש

תחווה תהליך מדיטטיבי עצמתי ועמוק, שיחבר אותך לילד הפנימי הראשוני נטול הדפוסים. המדיטציה תעורר את הזיכרון של המהות הטהורה שלך, זו שאין בה מגבלות. מהות בה הכל אפשרי. כך שתוכל לחיות על פי מהות זו כבר עכשיו

תקבל חוברת עם תכני הסדנה ודפי עבודה כך שתוכל לחזור על התכנים בכל עת

תקבל חוברת הכוללת 100 דפוסי חשיבה לבדיקה עצמית כך שתוכל לזהות בעצמך אילו דפוסים נמצאים בתת המודע שלך ואילו מהם אתה רוצה לשנות

דליה, פנסיונרית מרעננה

"ממש נהניתי מפעילות הקלפים וגם גיליתי תגלית על עצמי שממש הכניסה אותי להלם".

.

אנשים שהחליטו לקחת את הצעד ולעשות את השינוי בחיים שלהם באמצעות לקיחת שליטה על תת המודע -

הנה הסיפורים שלהם:

 רביד (שם בדוי) מרעננה היא רווקה, שכירה בחברת הייטק בת 30. 

לרביד הייתה תחושה שלכולם קל יותר מאשר לה עצמה. החברים שלה לעבודה זוכים להערכה והיא לא, החברות שלה נמצאות בזוגיות מתגמלת והיא לא וגם... הן מקבלות עזרה מההורים וקל להן מבחינה כלכלית ואילו היא נאלצת לפרנס את עצמה בדוחק. תחושת הקיפוח הייתה כל כך חזקה אצל רביד, עד שמראש, במקרה הטוב, היא הדפה כל יוזמה חדשה והזדמנות לשפר את חייה כי "ממילא זה לא יצא לפועל" ובמקרה הגרוע יותר, היא פשוט לא הייתה מסוגלת לראות אותם.

בעקבות התהליך שרביד עברה איתי, של זיהוי הדפוסים שמניעים אותה ושל אימון לשליטה בתת המודע שלה, רביד שמה לב שהיא מתנהלת על פי דפוס קורבנות והבינה כיצד דפוס זה הוא חרב פיפיות עבורה: בהתחלה  הקורבנות  דירבנה אותה להישגיות אולם לאחר מכן הזיקה לה כי היא הפסיקה להתאמץ מתוך חשיבה שגויה שהמאמץ אינו משתלם וממילא היא לא מצליחה כמו שהייתה רוצה.

לאחר שרביד קיבלה כלים שאיפשרו לה להיות מודעת לדפוס הקורבנות, המזיק, שמנהל אותה, היא יכלה להמיר אותו לדפוסים מקדמים כך שההשגים שלה והדימוי העצמי שלה השתפרו ללא הכר. היום רביד קודמה בעבודתה, נמצאת בתחילתה של זוגיות והעתיד צופן לה עוד דברים נהדרים!


שגיא (שם בדוי) מכפר סבא, בן 50 גרוש.

שגיא חווה זוגיות שקטה, ללא תשוקה ואהבה גדולה, עם בת הזוג שלו מימי התיכון. הוא חלם על זוגיות אחרת, משמעותית, אינטימית מלאה בתשוקה, אך לא ידע את הדרך אליה.

בסך הכל הוא הרגיש שהחיים "בסדר" הוא מרויח בסדר, נראה בסדר, מרגיש בסדר אבל... בפנים הוא כבוי.

הזוגיות של שגיא, שנמשכה 25 שנים התחילה מהלחץ של ההורים להתחתן והוא עשה זאת על מנת לרצות אותם. בעקבות התהליך ששגיא עבר איתי, הוא נפתח להודות שהרצון שלו לשמח אחרים, לעיתים קרובות בא על חשבונו, הוא דפוס קבוע שבא לידי ביטוי בתחומים נוספים בחייו, לא רק בזוגיות אלא גם בתחום הקריירה.

בתהליך, שגיא הבין, שמה שמנהל אותו זה דפוס של ריצוי שאמנם מאפשר לו להימנע מעימותים  אך מצד שני הוא מונע ממנו להקשיב לצרכים האמיתיים שלו ולחיות את חייו כפי שהיה רוצה.

שגיא גילה את הכוח והאומץ לזהות את הקול הפנימי שלו ולקח את החיים שלו בידיים.  בפעם הראשונה, לאחר 25 שנות נישואין, הוא התיישב לשיחה כנה עם אשתו והסתבר לו, שגם היא אומללה כמוהו מהקשר הזוגי.  בהחלטה משותפת הם החליט להיפרד ולהשאר ידידים טובים, כאשר כל אחד מהם פונה לדרכו למימוש האושר הפרטי שלו.

שגיא הבין איך לנהל את מערכות היחסים שלו, הוא למד לשים גבולות ולתת מקום גם לרצונות שלו. הוא כבר לא מרגיש מובן מאליו, זוכה להערכתם ואהבתם של הקרובים לו, אפילו יותר מקודם. שגיא מרגיש מאושר ומסופק!


נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.